1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Akıncı dizisinde PlayStation VR’ın ne işi var?

Akıncı dizisinde PlayStation VR’ın ne işi var?

akinci-dizisinde-playstation-vrin-ne-isi-var-FscWBlE9.jpg
Akıncı dizisinde PlayStation VR'ın ne işi var?

Süper kahraman dizi ve sinemaları bildiğiniz üzere ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılanıyor. ATV de muhteşem kahraman formatına biraz giren Akıncı dizisi ile Cuma akşamı seyircilerin karşısına çıktı. Güçlü oyuncu takımı ile dikkat çeken dizi, kullandığı teknolojik aygıtlar ile de ön plana çıkmayı başardı.

Suç dünyasına karşı amansız bir gayret yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatının önüne geçmek için maceraya koyuluyor. Şimdi origins’i yani Akıncı’nın neden Akıncı olduğunun açıklanmadığı dizi, PlayStation VR kaskı ile oyun dünyasında da kendine yer bulmayı başardı.

Dizide bir kısımda idman için Akıncı’yı sanal dünyaya bağlamak isteyen Tolga Tekin (Orhan), bunun için PlayStation VR’ı kullanıyor. Lakin PS VR’ı açtığınızda orta ve yan kısmında mavi bir ışık yanar. Lakin dizi de PS VR kapalı bir halde kullanıldı. Bu tip çekim yanlışları olabilir o yüzden hor görmemek gerekiyor.

Akıncı dizisinde PlayStation VR'ın ne işi var?

İşlediği konusu ile dikkatleri üzerine çeken Akıncı dizisi önümüzdeki hafta Cuma günü 2. kısmı ile karşımıza çıkacak. 2. kısmın fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Akıncı oyuncu kadrosu

Şükrü Özyıldız – Akıncı

Büşra Develi – Nergis

Yıldıray Şahinler – Cevdet

Tolga Tekin – Orhan

Erkan Bektaş- Kemal

Didem İnselel – Aylin

Sermet Yeşil – Köksal

Müge Boz – Beste