1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Cyberpunk 2077 için Yeni ve İlk Ücretsiz DLC Duyuruldu

Cyberpunk 2077 için Yeni ve İlk Ücretsiz DLC Duyuruldu

cyberpunk-2077-icin-yeni-ve-ilk-ucretsiz-dlc-duyuruldu-Rq9VjxPe.jpeg
10 Aralık 2020 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulmuş olan Cyberpunk 2077’nin, CD Projekt Red’in bir öbür oyunu olan The Witcher 3: Wild Hunt oyununda olduğu üzere fiyatsız DLC paketleri ile genişletileceği, oyun çıkmadan evvel CD Projekt Red’in bilgilendirmesiyle bir arada oyun dünyasının gündemi ortasında girmişti.
Yaklaşık birkaç saat evvel de oyunun birinci fiyatsız DLC’si, Cyberpunk 2077’nin internet sitesi üzerinden duyuruldu. Ancak CD Projekt Red, bu DLC’nin içeriğinin tam olarak ne olduğunun ve DLC’nin ne vakit yayınlanacağının tarih bilgisini vermedi. DLC, 2021 yılının birinci aylarında kesin olarak yayınlanacak. Oyun dünyasında da Ocak 2021’in sonu ila Şubat 2021 ortasında yayınlanacağı ön görülmekte.
Onun dışında, The Witcher 3 oyununda yer alan DLC’lerin ekstra silah, vazife ve kostüm üzere içeriklere sahip olduğunu biliyorduk. Paylaşılan bilgiye nazaran, Cyberpunk 2077’nin ek içerikleri de motamot The Witcher 3 oyununda olduğu üzere eklemelere sahip olacak. Buraya tıklayarak, CD Projekt Red’in hazırlamış olduğu duyuruya ve Cyberpunk 2077’nin resmi internet sitesine gidebilirsiniz.
Aynı halde The Witcher 3 oyununda olduğu üzere kıssa eklemelerinin de Cyberpunk 2077’de yer alacağı biliniyor. Şu anlık bu üslup eklemelerin oyun için yapılacağı resmi olarak duyurulmuş olsa da, içeriklerinin tam olarak ne olduğu maalesef ki muhakkak değil.