1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Epic Games Ark Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Yaptı

Epic Games Ark Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Yaptı

aruku

Oyun sektöründe her hafta ücretli oyunları bir hafta boyunca ücretsiz dağıtarak büyük bir oyuncu kitlesi kazanan Epic Games, her perşembe günü yeni bir oyunu ücretsiz şekilde yayınlamaya devam ediyor. 11 Haziran 2020 tarihi itibari ile mağaza uygulamasını indirmiş olan ve üye olan herkesin bir hafta boyunca ücretsiz alıp ömür boyu kullanıma sahip olacağı Ark Survival Evolved oyunu ücretsiz oldu. Siz de Epic Games resmî sitesine giderek üye olduktan sonra uygulamayı indirip oyununuzu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ark Survival Evolved Oyun Hikayesi

Oyuncuların oyun zevkleri değişiklik göstermektedir. Kimisi aksiyon severken kimisi yarış ya da spor oyunlarını tercih ediyor. Lakin içinde hem simülasyon hem strateji hem de aksiyon ögeleri bir oyun arıyorsanız hayatta kalma oyunları oldukça dikkatinizi çekecektir. Ark Survival Evolved oyunu da tam bu ihtiyaçları karşılayan ve hayatta kalma oyunları arasında oldukça hatırı sayılır bir popülerliğe sahip oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Açık dünya haritası ve gelişmiş fiziksel mekanikleri ile insanlığın ilk dönemlerine gittiğiniz bu dünyada etrafınızda başta dinozor ve ejderhalar olmak üzere çeşitli onlarca hayvan ve mevsim koşulları ile karşı karşıyasınız. Oyuna başlarken gerçek hayattaki gibi hayatta kalmak için ihtiyacınız olan temiz su kaynağı, barınabilecek iyi bir konum, barınabileceğiniz bir baraka veya ev yapmak zorundasınız. Besin kaynaklarını iyi incelemek oyunda yapılacak ilk görevler arasında yer alıyor. Oyunda sonraki aşamalarda daha iyi şartlarda yaşamak için teknolojileri keşfedip bu konuda ürünler üretmelisiniz. Oyun tekli oyuncu ya da çoklu oyunculu olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir yapıya sahip.

Epic Games Ark Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Yaptı
ark

Oyunu Ücretsiz Nasıl İndirirsiniz?

Öncelikle oyunu indirmek için Epic Games üyeliğinizin olması gerekiyor. Bunun için epic games resmi internet sitesine giderek sosyal ağ hesaplarınız, gmail hesabınız ya da kendi bilgilerinizi vererek üç farklı biçimde üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi onayladıktan sonra anasayfada yer alan mağaza uygulamasını indir linkinden uygulamayı indirip bilgisayarınıza kurun. Kurulumu yaptıktan sonra uygulama ekranında haftanın ücretsiz oyunu seçeneğinde ücretsiz kap yazısına tıklayıp ardından sipariş ver yazısına tıkladığınızda oyun kütüphanenize kaydedilmiş olur. İstediğiniz zaman bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.