Merhaba,

Sitemiz 02 Temmuz 2018 Pazartesi günü kurulmuştur.

CevapBurda kişisel bir web sitesi olmaktan daha çok ziyaretçileriyle etkileşim içinde olan bir site olmayı amaçlamıştır. zaman geçtikçe içeriğini ve ziyaretçi sayısını artıran CevapBurda  her daim ziyaretçilerine sadık kalacak ve ziyaretçileri sıkacak, bunaltacak reklamlardan kaçınacaktır. Atılan yorumlara elinden geldiğince hızlıca cevap verip kullanıcılarıyla etkileşimini arttırmaya çalışacaktır.

İnternet yayıncılarının çoğaldığı bu zaman zarfı içerisinde projemiz hep hayata geçirilme düşüncesi içinde kalmış ayrıca çoğu zaman hayata geçirilecek zaman bulunamamıştır.

Yöneticilerimiz olan Zafer Çalık ve Betül Canpolat‘ ın bu alan adını satın almasıyla birlikte WordPress sistemi üzerine kurulu olan İnternet sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

Ziyaretçilerimiz için kaliteli ve özgün olan makaleler paylaşarak siteden en verimli şekilde yararlanmalarını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Kendi yazılarınızı yazabilir ve siteye ekleyebilirsiniz, editörlerimiz tarafından onay verilir ise başvurunuz sonucu gönüllü olarak CevapBurda isimli siteye içerik editörü olarak alınabilirsiniz.

Bizimle kalın etkileşim halinde kalın !