1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Hitman III’ün 5 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Hitman III’ün 5 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

hitman-iiiun-5-dakikalik-oynanis-videosu-yayinlandi-xJ2lOBxJ.jpg

O Interactive tarafından geliştirilen ve 20 Ocak 2021 tarihinde yayınlanması beklenen, Hitman oyun serisinin 3. oyunu konumunda yer alan Hitman III, ilk olarak PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde özel olarak tanıtılmıştı. 25 Kasım 2020’de yapılan açıklamalarda oyunun büyük bir kısmı Çin’de geçeceği duyurulmuştu fakat oyuna Çin’de değil Dubai’de başlayacağımız belirtildi. 

Hitman III'ün 5 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Game Informer tarafından yayınlanan Hitman III’ün ilk 5 dakikasının oynanış videosu yüksek grafikleri ile izleyen oyunseverleri etkilemeyi başardı. 20 Ocakta piyasaya çıkması beklenen Hitman III için yeni nesil konsolların yanı sıra diğer konsollarada çıkış yapacağı açıklandı. Hitman III’ün çıkacağı konsollar şu şekilde;

  • PlayStation 4
  • Nintendo Switch,
  • PlayStation 5,
  • Xbox One,
  • Xbox X ve S Serisi
  • Epic Games üzerinden PC 

Oyunun genel bir kısmının Çin’de  geçeceğini yazımızın başında söylmiştik, ancak oyuna Dubai’de başlayacağımız belli oldu. Ajan 47 olarak yakından tanıdığımız karakterimiz ile son görevlerimizi yapacağız gibi. Ajan 47 ile görevleri yerine getirdikten sonra kahramanımızı bir daha göremeyecek olabiliriz. Hitman IV yerine geliştirici ekip farklı hikayelerle karşımıza çıkabilir. Oyun Epic Games’te 260 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.